Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Keşfedin

Patisense Veteriner Kliniği olarak verdiğimiz hizmetlere aşağıdan bakabilir bizler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

img-vector-7

Tüm Patililer

Kliniğimiz bünyesinde tüm patili dostlarınıza hizmet vermekteyiz.

img-vector-8

İşini Seven

Hem mesleğini hem de patili dostlarınızı çok severek çalışan ekibiz.

img-vector-9

Besleyici Gıda

Uzun vadede beslenmenin getirdiği sağlık sorunlarını önlemek için kaliteli gıda sunuyoruz.

img-vector-10

5 Yıldızlı Hizmet

Siz değerli misafirlerimizin yapmış olduğu yorumlarla 5 yıldızlı hizmetimize devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz siz iletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.

  Kliniğimizde Sunulan Hizmetlerimiz

  2500
  +

  MUTLU MÜŞTERİ

  100
  +

  YILLIK DENEYİM

  150
  +

  EKİP ÜYESİ

  3600
  +

  MUTLU PATİ

  Koruyucu Hekimlik ve Aşı

  Tedavi edici  hekimlik kadar önemli olan bir diğer konu da koruyucu hekimliktir. Aşılama ile tüm dünyada bazı hastalıklar artık görülmemekle birlikte bazı hastalıklar da azalmaya başlamıştır.

  Kedi ve Köpeklerde bulaşıcı hastalıkların önlenmesinde en önemli faktör koruyucu hekimlik yani kedi köpeklerin rutin aşı programı ile aşılanmasıdır.

  Beslenme

  Yaşam kalitesini artırma ve her türlü hastalıktan korunma adına yeterli ve dengeli beslenme şarttır.Kalp hastalıkları, bazı kanser türleri, diyabet, Deri ve tüy problemleri.Bu sorunların oluşumunu önlemek ya da azaltmak, sağlıklı beslenmeye bağlıdır. Yeterli ve dengeli beslenme; obezite, yüksek kolesterol, diyabet ve bunlara bağlı oluşan hastalıkların oluşum riskini azaltmaktadır.

  Check-up

  Check-up, olası hastalıkları erken dönemde tespit ederek önlemleri almayı ve böylece hayvanlarımızın sağlıklı kalmasını amaçlayan genel sağlık taramasıdır.
  Bazı hastalıklarda erken teşhis son derece önemli. Bu nedenle Check-up taramaları sonucunda hastalıkların erken teşhisi, tedavi başarısını da artırıyor. Tıbbın her alanında ve her hastalığında erken farkındalık ve erken tedavi, hayvanımızın yaşam konforunu artırarak, yaşam süresini de uzatıyor.

  Dahiliye (İç Hastalıkları)

  Kendi birimi içerisinde birçok yandal bulunduran iç hastalıkları, tanı koyma amaçlı laboratuvar tetkikleri ve radyolojik incelemelerden yararlanmaktadır. İç hastalıkları, anemi (kansızlık), mide-bağırsak sistemi hastalıkları (gastrit, karaciğer yağlanması, gaz şikayeti v.b.) şeker metabolizması bozuklukları, tiroid bezi fonksiyon bozuklukları, enfeksiyonlar, yorgunluk / enerjisizlik ve obezite gibi temel şikayetlerde ilk başvurulacak bölümdür.İç Hastalıkları hizmetlerinin yanı sıra yatarak takip – tedavi ve koruyucu sağlık hizmetlerini de içermektedir.Minik dostlarımızın  herhangi bir şikayeti olmaksızın belirli aralıklarla gerçekleştirilip cinsiyet, yaş ve artan risk faktörleri doğrultusunda planlanan geniş kapsamlı sağlık taraması olarak nitelendirilen check-up hizmetleri de İç Hastalıkları biz veteriner hekimler tarafından uygulanmaktadır.
  Kliniğimiz’in altı ayda bir kez mutlaka kedi ve köpekler için önerdiği ve önemsediği check-up programları sayesinde pek çok hayati öneme sahip hastalığın teşhisi yapılakta ve tedavide başarı sağlanmaktadır.

  Genel Cerrahi

  Patisense veteriner kliniği olarak Ortopedi, doğum ve jinekoloji, üriner sistem, sindirim sistemi, göz operasyonları, diş operasyonları, yumuşak doku operasyonları gibi birçok cerrahi mudaheleyi geçekleştirmekteyiz. Operasyon öncesi genel muayene, laboratuvar tetkikleri, akciğer-kalp sesleri dinlenerek minik dostlarımızın geçmişi, yaşı ve ırkı gibi özellikleri değerlendirilerek   anestezi protokolü hazırlanmaktadır. Operasyon sonrası minik dostlarımız  tam donanımlı yoğun bakım ünitesine alınarak anesteziden uyanması beklenilmektedir.

  Geri
  WhatsApp
  E-posta
  Mobil
  Telefon